Версія для друку Версія для друку

В СІЛЕЦЬКІЙ ШКОЛІ ВІТАЛИ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «СІЛЬЦЕ»

Днями в Сілецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід, на якому учнівський і педагогічний колективи вітали футбольну команду юнаків с. Сільце, які минулого місяця брали участь в міжнародному юнацькому турнірі, що проходив в італійському Галіополлі та близьких до нього містечках.

 Привітати юних футболістів прийшли т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Петро Добромільський та депутат райради Сергій Лупак.

Школярі організували невеличку концертну програму в честь своїх товаришів. Учасники концерту віршами та переробленими пісенними хітами вітали хлопців, висловлюючи свою повагу. До уваги присутніх було запропоновано також невеличкий відеосюжет про поїздку ДЮФК «Сільце» до сонячної Італії.

Гості у своїх виступах вітали хлопців з їх досягненнями, наголошуючи, що вони зробили правильний вибір, надавши перевагу спорту. Адже зараз дуже актуальним є питання популяризації спорту та здорового способу життя серед молоді. «Ви є прикладом для наслідування,» – підсумував виступ Віктор Андрійович. Разом з представниками районної ради вони вручили спільні подяки райдержадміністрації та райради, а також невеличкі подарунки. Особливо відзначили виступаючі тренера команди, Сергія Білана, якого за професійну майстерність, відданість справі та активну громадську позицію керівники району нагородили подякою.

Ваш отзыв

Ваш коментар