Версія для друку Версія для друку

В РАЙРАДІ ВИРІШУВАЛИ ПИТАННЯ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ

23 березня відбулось робоче засідання апарату Іршавської районної ради.

Участь в засіданні взяли голова районної ради І.І. Савко, заступник голови П.П. Добромільський та керівники всіх структурних підрозділів.

В ході засідання обговорювались нагальні екеномічні труднощі, пов’язані з підняттям тарифів на житлово-комунальні послуги для населення та ряд інших питань.

Відтак голова ради дав розпорядження, спільно з сільськими радами району, підготувати списки громадян, які відносять до найбільш вразливої соціальної категорії (пенсіонери, інваліди та ін.) для надання їм допомоги у підготовці до опалювального сезону 2015-2016 років.  До вирішення даного питання підключити існуючі на території сільських рад лісогосподарства, які зможуть регулярно постачати деревину потребуючим мешканцям району. Вирішення цього питання повинно сприяти економії на дорогих енергоносіях незахищеним верствам населення, які в сучасній економічній ситуації в країні опинились на межі виживання.

Також дано доручення переглянути, не чекаючи зими, можливість замінити систему опалення адмінбудівлі райради, РДА, будівлі будинку культури, будинку дитячої творчості, ЗОШ №2 та гімназії, тому що останні роки цим закладам тепло якого там ніколи не існувало, надає комунальне підприємство міської ради на суму майже півтора мільйона гривень. Зауважили і на тому, що батьки дітей цієї ЗОШ неодноразово наголошували голові ради на холодних приміщеннях та й у адмінбудівлі ніколи тепла не було. На засіданні обговорювалось питання заміни газових котлів на більш економічно вигідні твердопаливні.

Ваш отзыв

Ваш коментар