Версія для друку Версія для друку

Іршавчани придбали джипа розвідникам у зону АТО

На фронті зараз нелегко. Допомога кожного важлива: чи то продукти, чи то речі, чи то фінанси. Тримаючи постійний контакт з військовими, завжди знаєш, чого бракує. Ініціативна група ГО «Самопоміч» в Іршавському районі проводить постійний збір та відправку необхідних речей для військових.

Ще у листопаді минулого року ініціативна група ГО «Самопоміч» розмістила на території району банки-скриньки для збору коштів для допомоги військовим. Щиро дякуємо всім, хто зголосився й допоміг з розміщенням у кафе та магазинах скриньок, адже всього вдалося зібрати 18 211 гривень, за що низький уклін всім, хто долучився.

Нещодавно у наших земляків, що перебувають в зоні АТО, через військові дії згоріло авто.  Тут було прийнято рішення придбати нове.

Авто знайшли майже зразу, та от фінансова складова досить важлива. Відгукнулися небайдужі люди, як от пан Ярослав з с.Ільниця, який передав більшу частину коштів, решту по частинках назбирали, загальна сума вартості машини склала 1900$. Авто придбали в Луцьку, транспортні витрати забезпечив Степан Пнівчук, наразі проводиться робота по бронюванню автомобіля, і його незабаром відправлять землякам в зону АТО. Одну з важливих ролей в даній справі відіграє надзвичайно хороша людина – це волонтер Віталій Світлик, без допомоги якого було б важко.

Об’єднуючись, ми можемо змінити ситуацію в країні на краще, адже разом – сила!

Євгенія Шутка

Ваш отзыв

Ваш коментар