Версія для друку Версія для друку

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ В АРДАНОВІ

Днями в Арданівській ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Копин Евгенії Володимирівни було проведено відкрите заняття гуртка «Рукоділля» з вихованцями середньої групи.
Керівником була підібрана актуальна, з позиції стану суспільства в даний час, тема – писанка. Українська писанка – унікальний витвір українського народу, яка поєднує в собі художні елементи різних епох, традицій та вірувань.

Символічних малюнків у писанці понад сто, які у своєму поєднанні описують різні сторони побутового, культурного та духовного життя народу, про що і розповіла вихованцям Євгенія Володимирівна.
Заняття проходило з дотриманням дидактичних вимог щодо підготовки та його проведення. Вдало було застосовано елемент наочності, який представляв собою: презентацію, в якій було чітко окреслено алгоритм роботи, представлено ілюстрації, зразки та фото; державна символіка, значення якої було поєднано з тематикою заняття; зразки писанок, виконаних у різних техніках для безпосереднього ознайомлення  дітей з цими виробами.
В практичній частині заняття діти оздоблювали яйце бісером у техніці мозаїки. В роботах вихованців переважала патріотична тематика з характерними малюнками та кольорами. Техніка доволі складна у виконанні, адже вимагає терпіння та зосередженості, але цей факт аж ніяк не вплинув на інтерес та мотивацію гуртківців до роботи.
Комплексний аналіз дозволяє говорити про те, що заняття було проведено на високому рівні, адже було використано різноманітні методи та засоби подачі навчального матеріалу відповідно до тематики, яка була підібрана згідно з віковими та психологічними особливостями дітей.

О. Дворак, Ю. Танько

Ваш отзыв

Ваш коментар