Версія для друку Версія для друку

ЗАСІДАЛИ ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань екології, використання природних ресурсів, рекреації, земельних відносин та агропромислового комплексу а також законності та правопорядку. Вів його Василь Павлище.

На порядок денний було винесено питання «Про розгляд технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка надається в оренду ТзОВ «Карпатнафтохім» за межами населених пунктів на території населених пунктів Арданівської, Лисичівської та Чорнопотіцької сільрад».

У обговоренні даного питання взяли участь заступник голови комісії Віктор Віраг, члени комісії Віталій Воробок, Василь Маргіта, депутати райради Петро Станко та Іван Клим, Чорнопотіцький сільський голова Євген Манайло.

Вирішили: винести проекти рішень про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка надається в оренду ТзОВ «Карпатнафтохім», за межами населених пунктів, на території Арданівської, Лисичівської та Чорнопотіцької сільських рад на розгляд спільних комісій районної ради та сесії ради; рекомендувати Закарпатській обласній державній адміністрації встановити орендну плату у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

На засіданні постійної комісії було порушено також ряд інших важливих питань.

Василь Шкіря

Ваш отзыв

Ваш коментар