Версія для друку Версія для друку

ІРШАВСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ БАТЬКІВ НЕМОВЛЯТИ, ЯКЕ ЗНАЙШЛИ НА ДОРОЗІ У СЕЛІ ГОРБОК

У селі Горбок знайдено на узбіччі дороги новонароджене немовля. Правоохоронці встановлюють матір дівчинки.

 До чергової частини райвідділу міліції надійшло повідомлення від чергового лікаря райлікарні про те, що на узбіччі дороги в с.Горбок знайшли у дорожній сумці новонароджену дитину.

На місце пригоди відразу виїхала слідчо-оперативна група  на чолі з начальником райвідділу, підполковником міліції Мироном Черничком.

Як з’ясували правоохоронці, вранці немовля знайшов випадковий перехожий, який зателефонував на «швидку». Дитинка знаходилась у дорожній сумці, була загорнута у ковдру й голосно плакала.  Немовля приблизно віком 4-5 днів.  У сумці мати дитинки залишила записку, що не має можливості її прогодувати, однак просить не віддавати дитя до інтернату…

На період розшуку рідних та близьких дитина буде перебувати у лікарні м.Іршава.

Розшуком батьків немовляти займаються правоохоронці. За даним фактом Іршавським райвідділом міліції розпочато досудове розслідування за ст.135 Кримінального кодексу України (Залишення в небезпеці), яким передбачено  обмеження або позбавлення волі на строк до двох років.

Шановні громадяни! Якщо ви маєте будь-яку інформацію про батьків та родичів дитини, просимо повідомити до Іршавського райвідділу міліції за тел.моб: 067-793-62-16, або на «102». Конфіденційність та анонімність гарантуємо.

 Віта Горзов,

Іршавський

РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар