- Нове життя - https://nz-ir.com -

Для держслужбовців району проведено тематичний семінар

19 лютого в райдержадміністрації для секретарів місцевих рад, керівників та працівників кадрових служб району й інших держслужбовців було проведено тематичний семінар «Новели антикорупційного законодавства. Заповнення декларації». Так, із змінами та доповненнями до антикорупційного законодавства, які повинні вступити в силу з 26 квітня 2015 року, ознайомив присутніх заступник начальника головного управління юстиції в Закарпатській області Іван Алмаші. Більш детально Іван Миколайович зупинився на роз’ясненні таких понять як конфлікт інтересів, неправомірна вигода, близькі особи, відповідальність за порушення законодавства та інші. Також торкнувся питань щодо діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства  з питань запобігання корупції.

За якою формою необхідно подавати річні декларації за 2014 рік, які основні вимоги до їх заповнення, про що не варто забувати при їх оформленні – про це та про ряд інших питань розповіли держслужбовцям району начальник навчально-методичного відділу Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій Наталія Чалаплюк та позаштатний викладач цього центру Марія Бродзянська.

Учасники семінару задавали питання, які їх хвилюють, дискутували з приводу нюансів в заповненні декларацій, отримуючи вичерпні відповіді спеціалістів. Окрім цього, були надані методичні рекомендації щодо оформлення вищезазначеної документації.

Наприкінці семінару керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк, від імені всіх присутніх, щиро подякував гостям з обласного центру за проведене тематичне навчання, зазначивши, що отримані сьогодні знання держслужбовцями обов’язково будуть використані при здійсненні ними своїх функціональних повноважень та протидіятимуть проявам корупції в установах району, а декларації будуть заповнені та здані правильно й вчасно, з дотриманням встановлених чинним законодавством вимог.