Версія для друку Версія для друку

ВАСИЛЬ УСТИЧ: «НАДВОРІ ВЖЕ ЧУТИ ПОДИХ ВЕСНИ»

Якщо ви хочете на власні очі побачити справжнє сучасне фермерське господарство, то завітайте, будь ласка, в село Сільце. Переконаний, ще не добравшись до його території, тут вам чимало цікавого розкажуть про фермера Василя Устича. Він власним прикладом уже кілька років поспіль доказує, що гроші можна заробити і вдома, не виїжджаючи за кордон. На сілецьких пагорбах з успіхом вирощує виноград, кукурудзу і пшеницю. До роботи залучає і родину – дружину, доньку і зятя. Допомагає йому і брат Юрій.

Брати Устичі в районі відомі ще й тим, що вони в зимовий період на своєму сталевому коні Т-150 прочищають від снігу дороги. Хороші відгуки про них можна почути не лише в Сільці, а й у Чорному Потоці, Кам’янському, Підгірному, Доробратові та інших населених пунктах.

А в ці дні брати Василь і Юрій Устичі готують техніку до весняно-польових робіт.

 – На наш погляд, – каже В.Устич, – весна буде ранньою. Тому вже і плуги, і борони, і сівалки готові до виходу в поле. Ще раз перевіримо і готовність іншої ґрунтообробної техніки. А ще робимо все для того, щоб справними були трактори МТЗ і ДТ-75. Водночас потрібно вчасно провести обрізку виноградників, які в нас займають до трьох гектарів.

Коли мова пішла про те, що найбільше турбує фермера, Василь Устич відповів: — Девальвація гривні. Із-за цього підскочили ціни на пально-мастильні матеріали, насіння й мінеральні добрива. Для того, щоб вчасно, у стислі строки провести веснування, потрібні чималі кошти, а саме їх і не вистачає.

Та попри це, фермер не складає руки. Він продовжує трудитись разом із сім’єю і вірити у краще майбутнє.

Василь Шкіря.

Ваш отзыв

Ваш коментар