Версія для друку Версія для друку

В Броді палили дідуха та їли млинці

У неділю, 22 лютого, в селі Брід люди прощалися із зимою.  В останній день «масляниці» жителів села частували млинцями.  Учасники свята, за давньою українською традицією, спалювали дідуха на знак завершення зими. Святкування відбулося завдяки Меланії  Іванівні Ломага.

Розпочали свято із виконання гімну України, який заспівала Валерія Граб, мешканка села Брід. Потім жителі села та його гості вшанували хвилиною мовчання  пам’ять Небесної Сотні  та наших захисників, які загинули на Сході України.

На святі виступив ансамбль «Сусідоньки», наймолодшій учасниці якого, Валерії Граб,  всього три роки.  Ансамбль виконав пісні «Ой чорна, я си чорна»,  «Била мене мати березовим прутом», «Плакуча гітара» та «Виростеш ти сину і підеш в дорогу». Виступив на заході і церковний хор.

На честь Міжнародного дня рідної мови, який відзначають 21 лютого,  дітлахи розповідали поезії про українську мову. На святі прощання із зимою смакували «палачінди», співали пісні, жителів та гостей села пригощали вином й чаєм. Загалом, чудове вийшло свято!

Ваш отзыв

Ваш коментар