Версія для друку Версія для друку

Приклад справжнього патріотизму показали днями педагогічний та учнівський колективи Імстичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

На базі школи відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи на тему «Виховання національно-патріотичних цінностей-пріоритетне завдання сучасної української школи». Крім заступників директорів району та їх керівника  Галас О.С., методиста відділу освіти Іршавської РДА, у роботі семінару взяли участь Яцканич Є.М., начальник відділу освіти райдержадміністрації, Симканинець В.А., голова Іршавської райдержадміністрації,Вашкеба М.І., сільський голова та місцеві священики о.Михайло і о.Петро.

Програма семінару була насиченою. Учасники мали змогу побувати на відкритих виховних заняттях у 1 класі (“Україна – моя Батьківщина”, кл.кер. Андрашко О.І.), 2 класі (“Обереги українського народу”, кл.кер. Ливдар Г.В.), 5-А,Б класах (“Без родини нема України”, кл.кер. Зейкан В.А., Добра О.П.), 6-Б класі (“Український рушник у долі людини”, кл.кер. Завадяк Н.В.), 8 класі (“Людяність перш за все”, кл.кер. Добра Ф.П., психолог Шпіца Л.П.), 10 класі (“Прийди до серця, Україно, і мужністю мене благослови”, кл.кер. Енеді Г.П.). Всі проведені заняття виховували в підростаючого покоління почуття національної гордості, повагу до рідної землі, її символів, доброзичливе ставлення один до одного; формували почуття обов’язку перед батьками та Вітчизною; спонукали учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисним своїй державі. Класні керівники торкнулися найновішої нашої історії, бо виховували дітей на прикладах сучасних патріотів – учасників Майдану, українських бійців, волонтерів та просто небайдужих громадян. Звичайно, не оминули увагою і патріотів, які “душу й тіло положили за нашу свободу”, і це не одна Небесна сотня, на жаль.

Візитівкою семінару-практикуму стала презентація скаутської організації села Імстичова – єдиної в Іршавському районі. Члени організації розповіли історію виникнення скаутського руху, зокрема і в їхньому селі, одяг та символіку, співпрацю зі скаутами України та зарубіжжя.

Наступним етапом свята стала літературно-музична композиція «Ми – діти твої, Україно!». Незабутнє враження на присутніх справило майстерне виконання патріотичних пісень у виконанні учнів та вчителів, а також флеш-моб старшокласників.

Святі отці звернулися до присутніх з напутніми словами та закликали всіх берегти у серцях любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу.

Заключним етапом був обмін досвідом роботи. Учасники семінару ділилися враженнями від побаченого та почутого. На адресу педагогічного  та учнівського колективів Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ст. звучали найкращі слова вдячності за їх нелегку, але таку важливу й актуальну сьогодні роботу.  Адже в  умовах українських реалій, коли багато речей викликають у суспільстві негативне ставлення, виховувати справжніх патріотів дуже складно. І якщо в суспільстві буде панувати нігілізм, нехтування долею рідної країни, це призведе до бездержавності і ще гіршого життя. А тому надзвичайно важливо, щоб молоде покоління мало почуття гордості за свою державу, співпереживало за минуле, було причетним до творення її сьогодення та майбутнього.

Досвід роботи у цьому напрямку заступника директора з виховної роботи  Романець Марини Іванівни стане у нагоді всім учасникам семінару-практикуму. То ж від їхнього імені висловлюємо вдячність всьому педагогічному колективу Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який очолюють такі мудрі керівники як Добра І.С., Вароді В.М., Романець М.І. та Зейкан І.П.

Тетяна Гольча,

заступник директора з виховної роботи Доробратівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ваш отзыв

Ваш коментар