Версія для друку Версія для друку

ІМЕННІ ТУРНІРИ – стартова площадка майстерності

Минулої неділі у спеціалізованому залі з важкої атлетики Іршавської ДЮСШ «Колос» було проведено традиційний відкритий турнір пам’яті відомого штангіста Василя Бідзілі – уродженця  Чорного Потоку. Василь Васильович  належав до категорії спортсменів-довгожителів. Навіть у свої 40 років він активно захищав честь Іршавщини на різних змаганнях.    Поряд із ним, того часу серйозно тренуваися та активно виступали  його брат Юрій  та знаний педагог із Сільця  Іван Пинзеник.

Про все це  в короткому вступному спічі окреслили перед учасниками змагань їх організатори .

Після тривалих і важких вправ на своєрідний п’єдестал пошани піднялися переможці турніру у своїх вагових категоріях: ільничани – Вадим Ціренко, Микола Капітан, Михайло Чепа, Віталій Митровцій, Юрій Петрище; іршавчани – Вадим Маринець, Тарас Черепко, Василь Куртинець, Іван Миронюк, Євген Сілін, Дмитро Горбулін.

Абсолютним чемпіоном  серед важкоатлетів на  іменному турнірі став першорозрядник  Василь Бобіта, який показав у вправах такі результати: в ривку – 95 кг;  в поштовху – 120 кг.

В нагородженні учасників  взяла участь донька Василя  Бідзілі – Мар’яна Гелетей.

Цього тижня – із 24 лютого – в Чернігові проходять змагання на Кубок України. Наш район достатньо потужно представлений атлетами, вихованці «Колоса»: учасник чемпіонату Європи Віталій Глушко, минулорічний володар Кубка, чотириразовий  чемпіон України;  ільничанин  Дмитро Галас, студент четвертого  курсу ЛДІФК і Люба Шелельо – першокурсниця     Київського університету  фізичної культури і спорту.

Юрій СВІТЛИК,

тренер Іршавської ДЮСШ «Колос», майстер спорту, суддя національної категорії.

Ваш отзыв

Ваш коментар