Версія для друку Версія для друку

ДОПОМОГА НА СХІД ЗІ СВЯТО-ІЛЛІВСЬКОЇ ЦЕРКВИ ІРШАВИ

Війна на Сході країни – це трагедія всього народу. Покалічені солдати, зламані людські долі, розпач сімей, що опинилися без даху над головою, – це сьогодні буденність. Всі вони потребують нашої допомоги. Іршавчани не стоять осторонь цих усіх проблем та бід, вони відгукуються на прохання волонтерів, громадських активістів та церков.

Саме із церкви черговий вантаж відправлено на буремний Схід. Три тижні минуло відтоді, як у Свято-Іллівському храмі Іршавського благочиння Мукачівської єпархії Української Православної церкви  розпочали організацію допомоги.
Протягом цього часу прихожани Свято-Іллівського храму приносили теплий одяг для дітей та дорослих, харчі, речі першої необхідності. Крім того, до акції долучилися й інші церкви Іршавського благочиння, а саме із сіл: Дубрівка, Дуби, Білки, Локоть, Климовиця, Івашковиця, Ільниця, Вільхівка, Колодне. Всього назбирали на цілий вантажний мікроавтобус.

На минулому тижні з листом до церкви звернулася Закарпатська обласна організація Товариства Червоного Хреста України із проханням допомогти з одягом та продуктами для відправки в зону проведення АТО. Вантаж відправився в іншу частину нашої держави.
Попрямувала вантажівка на Донеччину до міста Артемівськ. Там допомогу приймуть у міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста. Організація прихистила жителів навколишніх міст та сіл, які опинилися на вулиці, а також біженців з окупованих територій. Це в основному старше покоління, пенсіонери та навіть цілі родини, які не мають можливості покинути Донбас.
Настоятель церкви о. Михайло Юрина відзначив, що люди усвідомлюють всю трагедію, яка сталася, і, за повчаннями Божими, готові простягнути руку допомоги тому, хто цього потребує. У такий складний час ми повинні жити в єдності та порозумінні.

 

Ліана ДЕМЧИК.

Ваш отзыв

Ваш коментар