Версія для друку Версія для друку

ДЕПУТАТИ РАЙРАДИ ВИЗНАЛИ РОСІЮ ДЕРЖАВОЮ-АГРЕСОРОМ

У попередньому номері газети «Нове життя» ми вже повідомляли про те, що 20 лютого відбулося третє засідання двадцять сьомої сесії районної ради VI скликання, яке відкрив в.п. голови райради Петро Добромільський. Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв-іршавчан Юрія Короля із Заріччя, Олександра Данільченка із Ільниці та Юрія Соколочка із Лози, які віддали своє життя за незалежність і свободу у боротьбі із російським агресором на Сході України.

Після виконання Гімну України депутати приступили до розгляду порядку денного. «Пакетом» було прийнято 6 питань. Серед них – «Про програму економічного і соціального розвитку району на 2015 рік та основні напрямки розвитку на 2016-2017 роки», «Про програму медикаментозного забезпечення хворих з хронічною нирковою недостатністю в Іршавському районі на 2015-2017 роки», «Про програму цільового медикаментозного забезпечення хворих на ревматоїдний артрит в Іршавському районі на 2015-2017 роки», «Про програму «Шкільний автобус» на 2015 рік» та ін..

Про внесення змін до рішення районної ради від 13.01.2015 р. №549 «Про районний бюджет на 2015 рік» депутатів інформувала начальник фінансового управління РДА Оксана Симчик.

По кожному із питань, які розглядаються на сесії, прийнято відповідні рішення із врахуванням пропозицій і зауважень. Високу активність проявили народні обранці Іван Клим, Юрій Фельцан, Петро Станко, Михайло Ісак. Депутатські звернення і запити озвучив депутат райради Михайло Менчук.

Перед  депутатами виступив заступник військового комісара – начальник обліково-мобілізаційної роботи Закарпатського обласного військового комісаріату Олександр Года, який доповідав про стан мобілізації в області та в районі зокрема. На сесії було представлено нового начальника ДПІ в Іршавському районі Романа Жебака.

У роботі сесії взяв участь т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець.

Депутати райради прийняли звернення до Верховної Ради України про визнання терористичними організаціями самопроголошених Луганської та Донецької народних республік, а Російську Федерацію – державою-агресором.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар