- Нове життя - https://nz-ir.com -

МАЛЮНКИ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО ОЧИМА ВИХОВАНЦЯ РБДТ

Перші закарлючки… Перші спроби тримати пензля в руках…  Перший успіх – творча виставка мого синочка.

Кожна дитина – талановита,  а якщо талановита дитина – то гордяться нею  і радіють  вихователі, батьки і друзі.

Нещодавно я теж мала змогу пишатися творчістю мого сина Алмашій Антонія,  вихованця районного будинку творчості народної  художньої студії «Боржавська фантазія», що працює на базі РБДТ  (директор Мельник Й.Ю.).

Керівник художньої студії Микита Л.Б. вже давно мала за мету організувати персональну виставку свого вихованця. Адже, за словами знавця художньої справи Любові Борисівни, талант у Антона до пензля одразу був помітний. Тому вирішили презентувати творчі успіхи Антона та приурочити до дня його народження.

Кожен малюнок неповторний, переважна більшість виконана аквареллю, деякі простим олівцем, також представлені роботи з глини.

Малюнки досить цікаві і неординарні, виконані у стилі Марії Приймаченко – на український мотив «Квітка з метеликами», а ще – казковий фантастичний Вовк, а ось казковий Птах з повітряною кулею, а поруч нього – «Рудий кіт», який нагадує велику черепаху. А ще малюнки-пейзажі, новорічні мотиви, зовсім поруч ідуть друзі Слоненя з Левеням, виконані пастеллю, п`ятнистий хижак Леопард намальований простим олівцем, ну і, звичайно, – квіти для мами. Найкрасивішим для мене є сімейний малюнок – освячення дарів біля церкви в день Великодня.

На відкриття такого заходу зійшлися рідні, друзі, однокласники, гуртківці «Боржавської фантазії», вихованці інших гуртків будинку творчості, а також всі бажаючі – зала була заповнена повністю! Серед поважних гостей завітали тітка з Ужгорода – доцент психолого-педагогічних наук УжНУ Попадич Олена Олександрівна, фахівець художньої справи –  головний архітектор РДА Штумф Володимир Федорович, а ще бабуся і близькі друзі.  Звичайно, для Антона це перше велике досягнення у його житті, тому він запросив на своє свято не лише друзів, однокласників, а й вчителів та наставників.

Хотілося б побажати керівництву гімназії, де вчиться мій син у 6 класі, щоб вони також приєднувалися до таких виставок та більше підтримували своїх учнів, адже успіхи та досягнення вихованців РБДТ є так само визначними і для шкіл району.

А своєму синочку я бажаю не зупинятися на досягнутому, знаходити себе в інших руслах та розвиватися далі, бо всі надбання та навчання колись обов’язково знадобляться у житті!

Виставка діє ще два тижні, отож запрошуємо усіх, хто бажає, чи ще не встиг, подивитися на творчість вихованця «Боржавської фантазії» Алмашій Антонія.

І.Попович.