- Нове життя - https://nz-ir.com -

СІЛЬСЬКА КРАДІЙКА ПОПАЛАСЯ

Дільничний інспектор Іршавського райвідділу міліції, капітан  Олександр Канчій виявив сільську жінку, яка вкрала  від дідуся  2364гривень.

Як завжди, на селі першою допомогою є дільничний інспектор, особливо якщо це стосується віддалених населених пунктів від райцентру.

Вже протягом багатьох років Олександр Канчій обслуговує населені пункти, які відносяться до Чорнопотіцької сільської ради.  Дідусь із села Смологовиця, скориставшись візитною карткою дільничного інспектора,  зателефонував йому і повідомив про крадіжку заощаджень.

Прибувши за місцем виклику, дільничний інспектор та слідчо-оперативна група райвідділу оглянули місце події та опитали можливих свідків.

Як розповів старенький, викрадені гроші він збирав про всяк випадок. Напередодні до нього заходила місцева жінка і просила від нього поїсти. Однак дідусь їй нічого не дав, а попросив йти геть із  будинку. Сам пішов у справах, а жінка  залишилась у будинку. Через деякий час дідусь виявив, що із його куртки зникли всі заощадження.

За справу взявся дільничний інспектор, який, спілкуючись із мешканцями села,  встановив, що до крадіжки причетна  36-річна жінка, яка має недобру славу на селі.  Вона раніше мала проблеми із законом, і на її рахунку вже були три крадіжки, із яких одна від дідуся.

Після цього дільничний завітав до підозрюваної додому, але дізнався від односельчан, що вона поїхала до Мукачева. Слідом за нею виїхав і дільничний, який  розшукав її у мукачівських  друзів. При розмові із дільничним інспектором жінка помітно нервувала та плуталась у свідченнях. Зрозумівши, що їй виплутатись не вдасться, вона у всьому зізналася.

На даний час слідчим Іршавського райвідділу міліції Іваном Котубеєм відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Триває досудове розслідування. Даною статтею передбачено покарання у вигляді штрафу або виправних робіт, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС