Версія для друку Версія для друку

КОНТРОЛЬ НАД ОБ’ЄКТАМИ УКРИТТЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Цими днями відбулася нарада під керівництвом  т.в.о. голови райдержадміністрації Віктора Симканинця, за участі заступника голови районної ради Петра Добромільського, першого заступника голови РДА Михайла Полончака, начальника відділу з питань цивільного захисту РДА Юрія Химинця. Головною темою було  питання готовності об’єктів укриття цивільного захисту в Іршавському районі. В обговоренні взяли участь керівники підвідомчих об’єктів.

Віктор Андрійович наголосив, що необхідно знайти компроміс щодо шляхів використання об’єктів укриття та їх приведення до режиму готовності, бо деякі з підвідомчих захисних споруд, що є у переліку, перейшли у приватну власність. Виходячи з цього, необхідно провести їх інвентаризацію, після чого спеціальна комісія визначить відповідність до встановлених нормативів.

Начальник відділу з питань цивільного захисту РДА Юрій Химинець повідомив про те, що в районі нараховуються 23 захисні споруди, кожен власник з яких при отриманні відповідного сигналу протягом 12 годин  має привести об’єкт до готовності прийняття населення, де мають бути питна вода, стільці, столи тощо.

Петро Добромільський наголосив на тому, що керівники зобов’язані спрацювати на 100 %, і кожен на своєму робочому місці має виконувати роботу добросовісно та відповідально. Зокрема, сільські голови повинні знати про всі об’єкти укриття на території сільської ради.

Начальник управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Іршавському районі Іван Мошкола спинився більш детально на питаннях перевірок об’єктів укриття, 18 з яких вже перевірено працівниками ДСНС.

Підсумовуючи обговорення, Віктор Симканинець наголосив на тому, що до 21 лютого має бути проведена інвентаризація об’єктів укриття

Ваш отзыв

Ваш коментар