Версія для друку Версія для друку

КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ТЕХНІЧНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ, ЗАЯВУ…

Цієї середи засідала комісія районної ради з питань екології, використання природних ресурсів, рекреації, земельних відносин та агропромислового комплексу, керівником якої є Василь Павлище. Народні обранці розглядали проекти рішень, заяви громадян та обговорили роботу комісії між засіданнями.

Йшлося про те, аби затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка надається в оренду ТзОВ «Карпатнафтохім» для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту. Ці ділянки розташовані за межами населених пунктів на територіях Чорнопотіцької та Лисичівської сільських рад. Депутати погодилися з тим, аби затвердити цю документацію, а в проекті рішення запропонували рекомендувати відповідному органу встановити орендну ставку в розмірі не менше десяти відсотків.

На  адресу районної ради надійшла заява-звернення М. Андрели з Арданова. Там проблема зі стічними та каналізаційними водами. Суперечки тривають вже як мінімум чотири роки. Прийнято рішення створити комісію і виїхати на місце, аби наочно розібратися у ситуації. Також на завершення роботи обговорили стан виконання попередніх доручень.

На засіданні комісії виникала низка запитань, які стосуються юриспруденції. Вичерпні відповіді на них народним обранцям надавала начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи райради Людмила Куртинець. Участь у роботі комісії також взяли представники ТзОВ «Карпатнафтохім», Закарпатського науково-дослідного інституту землеустрою, Чорнопотіцький сільський голова Євген Манайло та Лисичівський сільський голова Ярослав Пальок.

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар