Версія для друку Версія для друку

ТРЕТІ В УКРАЇНІ

Наприкінці минулого року наша газета вже писала про це підприємство. А буквально днями на адресу колективу надійшла приємна новина: за підсумками Національного бізнес-рейтингу він  зайняв третє місце в Україні.

−Такого успіху ми добилися не вперше, − каже директор і засновник підприємства Анжело Бернарді. – Чотири роки тому згідно звітності до державних органів статистики України ми стали лідерами галузі. Анжела Бернарді нагородили орденом «Бізнес слава».

Зауважимо, що Національний бізнес-рейтинг побудований виключно на офіційних даних державних органів статистики України, який упродовж шести років аналізує понад 300 000 підприємств України усіх форм власності за такими категоріями: обсяг реалізованої продукції; чистий прибуток; заробітна плата і продуктивність праці.

Система рейтингування є чіткою, прозорою та виключає участь аутсайдерів і випадкових підприємств. Дані про лідерів Національного бізнес-рейтингу публікуються в офіційному каталозі Торгово-промислової палати України – «Торгово-промислова Україна». Інформація розповсюджується по торгових і дипломатичних представництвах України у 132 країнах світу.

Втім, продукція італійської фірми «Доінеза», яку в Іршаві представляє ТзОВ «А.М.Ітро», відома не лише в Польщі, Чехії, Італії, Іспанії, а й у США, Канаді, Японії та Австралії. Це в основному спортивний одяг – куртки, комбінезони і штани для мотокросменів. Заступник директора Марія Чегіль каже, що проблем із збутом продукції у підприємства немає. Вона користується великим попитом. Інколи доводиться працювати навіть у вихідні.

Головним технологом підприємства працює дружина Анжело – Марія-Грація Гелер. – Робота починалася із одного цеху, – розповідає вона, – в якому працювало всього 30 швачок, яких в свою чергу навчали технологи із Італії. Завдяки високій якості виготовленої продукції попит ріс, і вже через два роки на виробництві працювало 75 швачок. Тут також трудяться розкрійники шкіри, заготівельники та контролери готової продукції. На даний час на ТзОВ зайнято 220 чоловік. Підприємство працює на давальницькій сировині.

−Таких успіхів ми добилися насамперед завдяки людям, які пов’язали свою долю із нашим підприємством, − каже Анжело Бернарді. – Доброго слова заслуговують майстри Роман Повх, Ольга Титичко, Ганна Савко, Ольга Ковбаско, Іван Повх, заввиробництвом Марія Сидунчак, головний бухгалтер Марія Золотар, заступник головного бухгалтера Єлизавета Митровці. А першу скрипку, звичайно, грає заступник директора фірми Марія Чегіль. Вона – душа колективу. Саме завдяки їй налагоджена чітка робота підприємства. Найперше – тут дисципліна і порядок. І працюють тут люди із багатьох населених пунктів району. Вчасно, без запізнень, добираються на роботу швачки із Загаття, Колодного, Кам’янського, Осою, Броньки, Нижнього Болотного, Сільця, Вільхівки, Малого Раківця… Про це вже турбується сама фірма.

І головне, у роботі колективу – якість продукції. Брак на «Доінезі» не пройде. Тому й стараються працювати так, аби було все на найвищому рівні. Девізом для колективу стали слова Сергія Корольова: «Все, що залишиться після нас, – це слава про трудові досягнення». Краще не скажеш.

 

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар