Версія для друку Версія для друку

СПІВПРАЦЯ ВЛАДИ ТА ГРОМАДИ ЛИСИЧОВА

3 лютого відбулась зустріч з активом села Лисичово  за участю  керівництва району: т.в.о. голови райдержадміністрації Віктора Симканинця, голови районної ради Івана Савка та депутата  обласної ради Максима Хохлова при присутності координатора Закарпатського обласного підрозділу впровадження проекту Любові Павлович.  Сільська рада стала одним з переможців проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (фаза III) в Іршавському районі. Проводилось обговорення співпраці та найбільш болючих проблем, які є на території села.

Попередній позитивний досвід громади в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» дозволив реалізувати мікропроект, який стосувався впровадження заходів з енергозбереження в амбулаторії.

Під час зустрічі актив громади села Лисичово наголосив на необхідності вирішення питання стосовно школи, в якій навчається 253 учнів, та яка потребує капітального ремонту – заміни даху,  що знаходиться в аварійному стані. Зокрема, сільський голова Ярослав Пальок та директор школи Марія Метеньканич  зазначили, що зараз у  школі завдяки батькам проводиться часткова заміна дерев’яних вікон на металопластикові, для обігріву класних приміщень  використовується пічне опалення.

Віктор Симканинець сказав, що  в районі готові піти назустріч та допомогти в співфінасуванні, але згідно попереднього кошторису вартість робіт по капітальному ремонту школи становитиме  більше 1,2 млн. гривень, що накладно для районного бюджету. Тому, крім коштів проекту, районного та сільського бюджетів, громаді потрібно або розбивати проект на два етапи, або залучати кошти обласного бюджету.

Депутат обласної ради Максим Хохлов підтвердив готовність допомогти громаді та залучити додаткові кошти з обласного бюджету для капітального ремонту школи.

Після зустрічі з активом громади керівництво району Віктор Симканинець та Іван Савко, координатор проекту Любов Павлович, депутат обларади Максим Хохлов відвідали школу в селі Лисичово, оглянули стан будівлі.

 

Василь ПЕТРОВЦІЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар