Версія для друку Версія для друку

І ПРАВООХОРОНЕЦЬ, І ВІДМІННИЙ СПОРТСМЕН

Цими днями виповнюється 65 років полковнику міліції у відставці Василю Ломазі. Міліціонери багатьох поколінь добре знають і пам»ятають шанованого ювіляра. Саме успішне поєднання роботи у міліції із спортом  стало його  покликанням.

Сільський парубок Василь Ломага розпочинав свою службу у міліції з посади  інспектора ВБРСВ Іршавського райвідділу міліції.  Виявляв недобросовісних працівників на заводах, фабриках, які тоді працювали на повну потужність. У одному із цехів колгоспу «За нове життя» виявив залишки продукції, які працівники вміло приховували, а далі продавали. Аналогічна ситуація була у газовому господарстві. Тут інспектором ВБРСВ Василем Ломагою було встановлено, що газові балони продають недозаправленими. Працівники газового господарства перед їх заправкою повинні були злити із балонів важкі осади, а вони цього не робили. Таким чином, газові балони населенню продавали недозаправлені, а виручку від лишків залишали собі.

У  1988 році Василь Ломага, як і багато інших правоохоронців,  поїхав у відрядження на Чорнобильську АЕС. Він ніс службу на посту ДАІ «Лільово» протягом трьох місяців.  У 30-кілометровій Чорнобильській зоні ним затримувались вантажні автомобілі, які намагались вивезти запчастини, різну побутову техніку, антикваріат, старовинні ікони та інші товаро-матеріальні цінності, які громадяни залишили при евакуації. Крім цього, Василю Ломазі доводилось виїжджати на різні конфлікти,  непорозуміння, які час від часу виникали у Чорнобильській зоні.

Протягом служби у міліції Василь Ломага постійно брав активну участь у спортивних змаганнях, де займав призові місця.  Він займався боротьбою – «самбо», виступав у складі команди райвідділу по багатоборству. Виконував нормативи із бігу, плавання краще за молодших за себе працівників міліції.  Відмінно стріляв.

У ці дні полковник міліції у відставці Василь Ломага святкує своє 65-річчя. Особовий склад та рада ветеранів і пенсіонерів Іршавського райвідділу міліції щиросердечно вітають шановного ювіляра, зичать йому міцного здоров’я, удачі, добра та Божої благодаті на многая літа.

                                           Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар