Версія для друку Версія для друку

ВАСИЛЬ ДАНКАНИЧ ПРОДОВЖУЄ ТРАДИЦІЇ ФЕДОРА ФЕКЕТЕ

Сімнадцятий рік доставляє газети, журнали, листи і телеграми в домівки жителів села Загаття Василь Данканич. Обслуговує він жителів вулиць Миру, Мічуріна, Воз’єднання, Колгоспна і частково Партизанська. Люди задоволені його роботою.

Щодня він долає десятки кілометрів, – каже жителька вулиці  Воз’єднання Надія Золтан. – Це чесна, порядна і добросовісна людина. Не зважаючи ні на сніг, ні на дощ, ні на спеку заходить у наші домівки, приносить свіжу пресу. Ще не було випадку, аби він вчасно не доставив телеграму, якого б змісту вона не була.

Раніше пошту понад два десятки літ доставляла мама Василя Софія Олександрівна. Були випадки, коли він допомагав їй, вчився професійної майстерності. Адже кожна зустріч із передплатниками – то велика відповідальність. Василь Данканич допомагає старим, немічним і інвалідам передплатити газету чи журнал.

Та найбільше люди тягнуться до «Нового життя», – каже Василь Андрійович. – Є такі, що кажуть, без районки не можуть. І це добре, бо вони хочуть знати про все, що робиться у громадах, які проблеми турбують жителів населених пунктів. А у відділенні зв’язку с. Загаття нам сказали, що В.Данканич серед кращих листонош. Він схожий на легендарного Федора Фекете, якому першому у світі споруджено пам’ятник листоноші у Закарпатському селі Тур’ї Ремети в середині ХІХ сторіччя. Такої честі удостоївся він за те, що обслуговував Турянську долину. Його називали «послом», який щодня долав 60 кілометрів доставляючи щодня землякам з Ужгорода газети, листи, грошові перекази.

… За підсумками роботи другого півріччя по передплаті газети «Нове життя» В.Данканич зайняв друге місце в районі. Днями йому вручено премію в розмірі 200 гривень.

Так тримати!

Василь Шкіря.

Ваш отзыв

Ваш коментар