Версія для друку Версія для друку

ІЛЬНИЦЯ ВЧОРА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ ГЕРОЯ

21 січня стало відомо, що на східному фронті визвольної війни з Росією трагічно загинув ще один закарпатець, наш земляк Данільченко Олександр Опанасович, 1960 року народження, який проживав по вулиці Шевченка в селі Ільниця.

Олександр Опанасович пішов на фронт добровольцем, маючи на меті єдине – захистити свою сім’ю, свою землю від агресора, повернути в Україну такий потрібний усім нам мир. Вдома у Героя залишились дружина, дві дочки і син, п’ятеро онуків, один із яких вчиться у тому самому Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї, де працював його дідусь. Чоловік був скромним, спокійним, на роботі характеризувався позитивно, обов’язки виконував старанно. А у вільний від роботи час підробляв. Страшна війна забрала ще одне життя, ми втратили ще одного Героя, а Україна – вірного сина!

Зустріти тіло Героя позавчора вийшли майже всі жителі села, сотні мешканців багатьох населених пунктів району, представники влади, громадські активісти, близькі та рідні убитого… Сльози на очах були у всіх. Кожен думав, що Герої не вмирають, але надзвичайно суперечливі відчуття застрявали в горлі і не дозволяли сказати слово.

Думаю, що саме сьогодні треба наголосити на тому, що цю війну, яку називають гібридною, розпочала і спонсорує Росія, підживлюючи її зброєю, технікою та живою силою. Після кожного гуманітарного конвою звідти ситуація у нас ускладнюється, обстріли частішають, воїнів і мирних жителів гине більше. Путін продовжує реалізовувати свої загарбницькі плани. Він став на шлях продовження тієї політики щодо України, яку проводили його попередники – криваві диктатори Сталін і Ленін, які нищили на корені навіть найменші прояви українського патріотизму та думок про власну державу, які цілеспрямовано і методично знищували цвіт нації, її господарів та інтелігенцію. Для мене дивним лишається той факт, що загалом патріотично налаштовані жителі села Ільниця продовжують миритися з тим, що у їхньому селі ще до нині є вулиці із радянськими назвами, а минулого року була  вулиця Леніна.Тепер вона перейменована на вулицю Шахтарську. Але то таке… Слава Героям!

Василь Кузан

Ваш отзыв

Ваш коментар