Версія для друку Версія для друку

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ПІД ВОЛНОВАХОЮ

У середмісті Іршави біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України, героям Небесної сотні та загиблим в АТО відбулася заупокійна панахида за жертвами, що постраждали під час обстрілу терористами українського блокпосту під Волновахою. У результаті нападу – 13 загиблих, 20 поранених.

Запалити свічку прийшли представники міської та районної рад, райдержадміністрації, політичних партій, громадських організацій, прихожани греко-католицької церкви Непорочного зачаття Богородиці (настоятель о.Василь Петечук), Свято-іллівської церкви (настоятель о.Михайло Юрина), Святовасилівської церкви (настоятель о.Василь Юріна). Священнослужителі закликали всіх об’єднатися у молитві за мир.

– Зараз не час ділити конфесії, шукати суперечок. Зараз єдина спільна діяльність – це просити заступництва Божого, молитися за тих юнаків, які бережуть нас, наших дітей, наше майбутнє, – наголосили священики.

 Присутні запалили свічки пам’яті біля знаку, а по завершенні панахиди виконали «Молитву за Україну» та Гімн України.

Того дня сотні тисяч українців об’єдналися у єдине ціле, злилися душами й серцями, що клекочуть від болю за державу, за невинний мирний народ, який потерпає від воєнних дій, за солдатів, що лягають у боях. У містах-мільйонниках та маленьких містечках і селах пройшов марш миру «Я – Волноваха».

 

Вікторія ХИМИШИНЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар