Версія для друку Версія для друку

У ІРШАВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня в м. Іршава проведено урочистий мітинг, присвячений Дню Соборності України та 69-тій річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Символічно те, що урочистості відбулися біля Пам’ятного знака «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО».

Виступаючі: заступник голови райради Петро Добромільський, перший заступник голови РДА Михайло Полончак та Іршавський  міський голова Степан Бобик вели мову про те, що день 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як величне державне свято. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Але, на жаль, сьогодні ми знову зіткнулися з проблемою єдності України. Знову соборність України під загрозою. Війна не обійшла і нашу державу…

Квіти до Пам’ятного знака поклали і запалили свічки П.Добромільський, М. Полончак, С.Бобик, керівники структурних підрозділів і громадськість.

Право покласти корзину квітів до Пам’ятного Хреста Борцям за волю України по вулиці Білецькій було надано кращим учням Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Олександрі Свиді та Олександру Жупанину.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар