Версія для друку Версія для друку

ЧЕРГОВА АКЦІЯ ІВАНА САВКА

Климовиця – один із мальовничих куточків Іршавщини. Із усіх боків обрамлене вічнозеленими красунями, які, здається, вітками впирають у саме небо.

А у цьому прекрасному селі живуть працьовиті, чесні і порядні люди. Та, на жаль, не у всіх доля складається однаково. Рано залишились сиротами Олег та Марійка Коломієць. Олег – семикласник, Марійці – всього шість років. Спочатку пішла з життя мама, а недавно – батько.

На Водохреще до них завітали голова районної ради Іван Савко і начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич. Вони подарували братику і сестричці мобільний телефон і цінний подарунок. Вони були дуже раді гостинцям і пообіцяли бути слухняними, добре вчитися і слухати старших.

Відрадно, що до цієї акції долучилася і підприємець Юлія Семак з Іршави.

– Ми не повинні забувати про тих, кого обминула доля, — каже Іван Іванович. – Діти повинні відчути турботу про них, адже вони хочуть жити так, як їх ровесники.

Іван Савко каже, що до проведення таких акцій могли б долучитися також сільські голови, підприємці, усі, кому не байдужа доля тих, хто залишився сиротою. Хоча батьків не зможе замінити ніхто, але в дітей буде відчуття того, що про них турбуються, вони потрібні суспільству.

До речі, напередодні новорічно-різдвяних свят подібну акцію Іван Савко провів у Вільхівці.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар