Версія для друку Версія для друку

ПОКЛИКАНА ТВОРИТИ ДОБРО

Якби мені довелося писати портрети жінок Іршавщини, я б почав із Оксани Іванівни Булези. І не тому, що вона працює головним лікарем комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги». Вона — просто чудова жінка, хороший співрозмовник, ну, і звичайно, спеціаліст своєї справи. Про неї схвально відгукуються ті, які звертаються до неї за допомогою. Своє життя вона присвятила нелегкій, але такій важливій і почесній суспільній справі – служінню людям.

Народилася О.І. Булеза 10 січня 1960 року в м. Іршава у сім›ї медиків. Уже з самого дитинства бачила їх працю, пов’язану із наданням медичної допомоги тим, хто цього потребує. Тому після закінчення восьмого класу Іршавської середньої школи вступила в Міжгірське медичне училище, яке успішно закінчила в 1978 році. Трудова біографія Оксани Іванівни почала писатися із посади медичної сестри ЛОР-відділення обласної лікарні в м. Ужгород. Через рік вступила на медичний факультет Ужгородського держуніверситету. Після його закінчення повернулася в рідну Іршаву – у районній лікарні обійняла посаду дільничного педіатра. Із роками на різних посадах довелось їй працювати. Та всюди сповна вона віддавала себе роботі. Клятва Гіппократа для неї була, як закон. Бо знала, з яким нетерпінням чекають на неї хворі. Працюючи медиком, вона бачила життя людей, майже щодня спілкувалася з ними, знала їх проблеми. А пацієнти повсякчас відчували її щирість і доброту, ввічливість і повагу до інших. Це, як на мене, найважливіше у роботі медичного працівника. Хворі насамперед повинні вірити тим, кому довіряють своє життя. А Оксана Іванівна саме та людина, яка викликає довіру, бо свою справу знає достеменно. Саме тому у березні 2010 року на конкурсній основі (а це в сучасних умовах дуже  важливо) була переведена на посаду головного спеціаліста відділу охорони здоров’я РДА, де попрацювала до 2013 року. А з вересня того ж року працює головним лікарем КЗ «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Я дуже ціную свою роботу, – каже Оксана Іванівна. – Із відповідальністю ставлюся до своїх обов’язків. Виконую усі завдання, покладені на мене. Водночас ціную своїх колег по роботі, переживаю та відстоюю всіх, хто працює в очолюваному мною колективі, не зважаючи від займаної посади.

Колектив, який очолює О.І. Булеза, – серед кращих в області. Особливо вагомих успіхів досягли АЗП-СМ М. Раківця, В. Раківця і Загаття. Вони займали призові місця, за що нагороджені цінними подарунками.

Тепер у структуру комунального закладу входять 32 амбулаторії загальної практики сімейної медицини і 12 ФАПів, які обслуговують майже сто тисяч населення нашого району. На варті здоров›я стоїть до 450 працівників структурних підрозділів – сімейні лікарі, фельдшери, сімейні медсестри, акушерки та інші працівники первинної ланки. Вони першими приходять на допомогу в найбільш важкі хвилини, беруть на себе відповідальність за найцінніший дар людини – її здоров’я та життя.

Чоловік Оксани Іванівни, Богдан Іванович, теж своє життя присвятив медицині. Із 1986 року працює невропатологом Іршавської центральної лікарні. Він – активний учасник симпозіумів, в тому числі і міжнародних. У своїй роботі впроваджує нові форми і методи лікування, що дає хороший ефект. Є співавтором багатьох медичних статей  по впровадженню нових методів у лікуванні неврологічних хворих із судинно-мозковими захворюваннями. Свій фаховий рівень підвищував на курсах підвищення кваліфікації у Києві, Ялті, Сімферополі.

Оксана Іванівна разом із Богданом Івановичем виростили двох синів, мають троє внуків.

… А сьогодні із самого ранку на адресу О.І. Булези линуть радісні вітання із прекрасним ювілеєм. Бажають їй усього найкращого – і здоров’я, і щастя, і добра, і благополуччя. А ще, звісно, подарують їй квіти. Багато квітів. Бо має вона повагу і в сім’ї, і на роботі, і у тих, кому дарує радісні хвилини життя.

Із ювілеєм Вас!

Василь ШКІРЯ 

Ваш отзыв

Ваш коментар