Версія для друку Версія для друку

«АТЛАНТ» : МИНУЛІ ПЕРЕМОГИ – ПІДПОРА МАЙБУТНЬОГО

Спортивний клуб «Атлант» у 2014 році бав участь у змаганнях обласного, всеукраїнського  та міжнародного рівнів. Результати говорять самі за себе.

Орешко Василь став чемпіоном України по самбо. Попович Ельвіра посіла друге місце на тому ж чемпіонаті по самбо. А в Луцьку ці двоє спортсменів стали призерами загальнонаціонального рівня по дзюдо.

Чемпіоном області по вільній боротьбі стала та ж таки Ельвіра Попович. Призерами по вільній боротьбі в області стали Вовканич Юрій та Ешек Валентин, а чемпіонами у своїй віковій та ваговій категоріях – Ластівка Віталій та Матіко Богдан.

У грудні проводився міжнародний турнір по дзюдо за участю команд Словаччини, Угорщини та міст України: Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Ужгорода, Іршави. Серед переможців наші вихованці: Попович Ельвіра, Карабиньош Матвій (І місце), Маринець Василь, Карабиньош Олександр, Лейзьо Валерій, Бровдій Олександр (ІІ місце), Вовканич Юрій, Матіко Богдан, Половка Іван, Поп Петро, Павлище Юрій, Матіко Василь, Ластівка Віталій, Ешек Валентин, Станко Віктор, Попович Іван.

Минулого року в Іршаві було проведено всеукраїнський турнір по дзюдо, в якому взяли участь 147 борців із усієї держави. Фінансувалося змагання депутатом районної ради Станком Петром та його братом Михайлом.

29 грудня відбулося підсумкове засідання клубу «Атлант». Президент клубу, депутат обласної ради Максим Хохлов привітав спортсменів і вручив їм новорічні подарунки. Депутат райради, голова правління СК «Атлант» Станко П.І. у своєму виступі зазначив, що клуб створено 1999 року. З того часу Президентом клубу є Хохлов М.М., а старшим тренером Кулієв І.А. За ці роки завдяки цим людям виховано десятки молодих людей, які прославили Іршавщину не тільки на теренах Срібної Землі, але і по всій Україні, і далеко за її межами.

Побажаємо колективу спортивного клубу «Атлант», його тренерам і вихованцям, Ільгару Кулієву особисто удачі, здоров’я, нових успіхів і перемог не тільки у 2015 році, але і у наступні щасливі роки.