Версія для друку Версія для друку

ВІТАННЯ ВОЇНАМ – НА ФРОНТ

Дорогі учасники бойових дій на Сході України, наші захисники, патріоти, герої! З великою повагою і шаною до вас звертаються випускники Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ступенів Іршавського району Закарпатської області.

З болем у серці ми сприймаємо кожну звістку, кожне повідомлення про страшні воєнні події, про терористичні та сепаратистські дії жителів Донбасу та їх російських покровителів. Схиляємо голови у скорботі перед тими, хто віддав життя за нас, на наше мирне майбуття, за цілісність Батьківщини. Бандити втратили людяність!

Ми певні, нелегким буде шлях до перемоги. Але такі герої, як ви, зможуть виконати священний обов’язок – захистити мир в Україні. Ми низько схиляємо голови перед вашою мужністю. Ми вдячні вам за те, що захищаєте рідну землю від озвірілої путінської орди. Ми гордимося вами. Ідіть уперед і не зупиняйтеся. Тільки ви зможете побороти ворога, бо ваші серця хоробрі! Вам велика довіра від нас, дітей. Нам не потрібна війна! Ми хочемо миру! А ваші подвиги на війні єднають тисячі людей, сімей, родин. За ваш героїзм ми будемо вічно перед вами у боргу. Ми молимося і будемо молитися, щоб ви повернулись додому живими і неушкодженими.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят бажаємо вам міцного здоров’я від води і роси. Нехай і надалі палає у ваших серцях іскра патріотизму. Нехай героїчний досвід допомагає вам і після повернення з війни приймати правильні рішення. Хай чуйність, енергійність, відвага, любов до України будуть вірними супутниками у бою та у житті. Допоможи вам, милий Боже,

У цій війні перемогти

Щоб у ріднім своїм краї

Мир і спокій зберегти.

З повагою випускники

Підгірнянської ЗОШ

Ваш отзыв

Ваш коментар