Версія для друку Версія для друку

ВАЖКА АТЛЕТИКА

Українська історія знає чимало людей, які своїми небаченими надприродними здібностями зробили чимало для підняття іміджу держави. До таких належить наш земляк із Білок Іван Фірцак-Кротон. Розповідь про силу цього диво-чоловіка облетіла цілий світ. Він став тією постаттю, на яку і сьогодні прагнуть рівнятися майбутні силачі – спортсмени, які займаються важкою атлетикою, боротьбою, силовими видами спорту. Суботнього дня спортивний зал Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів вкотре прийняв учасників кубка області з важкої атлетики, присвяченого Івану Фірцаку-Кротону. За звання кращого боролося понад 70 учасників.

Відкрили змагання і привітали спортсменів: в.о. голови райради Петро Добромільський, депутат райради Петро Станко, голова обласної ради спортивного товариства «Колос» Микола Тимчак, сільський голова Василь Зейкан, зав. сектором молоді та спорту РДА Андрій Данканич та учень Кротона Юрій Бабич.

У ході напруженої боротьби визначилися переможці, яких нагородили грамотами та медалями департаменту освіти та науки, молоді та спорту. Петро Добромільський та Петро Станко особисто від себе вручили переможцям та іршавським спортсменам грошові премії. Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до проведення змагань.

Серед переможців у різних вагових категоріях є і наші земляки. Це Максим Мацур – 3 місце (вагова категорія до 41 кг), Наталія Паньканинець та Владислав Ганчіч – 1 місце (до 48 кг), Дмитро Горбулін – 3 місце (до 85 кг). Трохи не дотягли до призерів іршавчани Василь Бобіта, Іван Магурський, Василь Будера, Ігор Роман.

 

Андрій Данканич

Ваш отзыв

Ваш коментар