Версія для друку Версія для друку

ТРАДИЦІЯ ВИХОВУВАТИ ПАТРІОТІВ

Вже стало традицією проводити в Приборжавській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів тиждень класного керівника. Цьогорічна тема  у дусі часу – національно-патріотичного спрямування: «Ми – частина твоя, Україно!».

Класоводи початкових класів та класні керівники 5-11 класів, всі учні на відкритих виховних годинах одягнули у святкові вишивані сорочки. Діти вміло декламували вірші про рідну Україну, співали пісні. Класні керівники зуміли організувати учнів на дослідницько-пошуковий проект та показати, що їх маленькі серця є частиною великої України. Третьокласники  розповіли всім присутнім про сім чудес України і хвилиною мовчання вшанували пам’ять Небесної сотні, а четвертокласники провели зустріч з ветераном Другої світової війни І.В.Сабадошем та воїном-афганцем, сільським головою В.І. Шпортенем. Учні дуже уважно слухали спогади гостів про ці різні війни, задавали багато запитань, підсумовуючи, зробили висновок що мир на землі саме основне.

Класні керівники 5–11 класів  своєю творчістю зуміли донести до вихованців усю красу, багатство нашої країни. П’ятикласники зупинилися на відомих особистостях України, а десятикласники – познайомили присутніх з державними нагородами. Учні 6-А класу в формі тренінгу показали Україну  у віночку її символів. Цікавинкою стали розповіді учнів 6-Б класу та в учнів 9–А класу про українських емігрантів. Вихованці 9–Б класу погралися  в інтелектуальну гру, де показали свої знання про Україну. Оригінальною формою роботи на годині спілкування в 7–Б класі був діалог поколінь. Класний керівник зуміла провести дітей через цілу історію України.

Підсумували тиждень випускники школи, які провели віртуальну екскурсією «Сім чудес України». Учні на слайдах показали ці чудеса України і цікаво  розповіли про них.

Оксана СВІТЛИНЕЦЬ,  заступник директора Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар