Версія для друку Версія для друку

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ОБІЙШОВ УВЕСЬ НАШ КРАЙ

У навчальні заклади Білок ….

18 грудня, напередодні свята св. Миколая Чудотворця від імені народного депутата України Павла Балоги, депутат Іршавської райради Петро Добромільський привітав діток у дитсадках та школах села Білки та вручив їм святкові подарунки.

«Дітвора натомість віддячувала  віршиками та піснями про святого Миколая.Надзвичайно зворушливо дивитися на щирі обличчя діток, коли даєш їм у маленькі рученята подаруночок. Радісно бачити як у малечі, яка є майбутнім України, сяють оченята, як вони очікують дива від святого» — говорить Петро Добромільський.

Саме тому хотілося б, щоб усі дитячі мрії та сподівання збувались, щоб їх дитинство і майбутнє проходило у квітучій, сповненій миру та спокою Україні.

Такі акції відбулися в усіх навчальних закладах району. Хлопчикам та дівчатам вручено подарунки від імені народних депутатів України Віктора Балоги, Івана Балоги та Павла Балоги.

У подарунок – ноутбук

У день Святого Миколая голова районної ради Іван Савко побував у родині Слободян у с. Вільхівка і вручив сестрам Наталочці і Євгенії ноутбук. До цієї акції долучився і районний акушер-гінеколог райлікарні Юрій Сенина. Дівчатка щиро дякували за подарунок.

−Між районною радою і провайдерами встановлено домовленість, що діти-сироти району користуватимуться інтернетом безплатно.

Відповідну акцію проведуть і сільські голови. Адже на різні заходи, які відбуваються в районі гроші є, а треба допомогти і тим, хто цього найбільше потребує. І серед такої категорії – діти-сироти, які не знають батьківської ласки.

… у дитяче відділення

Напередодні свята у дитяче відділення райлікарні завітав святий Миколай. Разом із ним маленьким пацієнтам подарунки роздавали голова первинної профспілкової організації комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Мар’яна Зейкан, її заступник, депутат районної ради Іван Фельцан і заступник головного лікаря по медсестринській роботі Ольга Пинзеник. У ролі Святого Миколая був священик Свято-Михайлівського монастиря с. Імстичово о. Михаїл. Дітлахи висловили щире спасибі за те, що не забули про них, навідалися в лікарню, де вони оздоровлюються.

 

Наш кор.

SONY DSC

SONY DSC

Ваш отзыв

Ваш коментар