Версія для друку Версія для друку

СВЯТО МИКОЛАЯ – В НОВОМУ ДИТСАДКУ

Цього року Святий Миколай приніс довгоочікувану радість для мешканців с. Великий Раковець: напередодні свята відкрито дошкільний навчальний заклад після капітального ремонту. В урочистому відкритті взяли участь голова обласної ради Володимир Чубірко, голова бюджетної комісії облради Владислав Адам, т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець, в.о. голови районної ради Петро Добромільський та сільський голова Андрій Худа.

Вихованці садочка вітали присутніх святковою програмою, до якої увійшли слова подяки, молитва до Святого Миколая, вірші та пісні про Україну.

Володимир Чубірко привітав дітей та їх батьків і побажав, щоб на цьому приємні події не закінчувалися і попереду було багато радісних моментів. Побажавши діткам  радості, мирного та безтурботного дитинства, керівники району  зауважили, що сьогоднішнє свято у відремонтованому садочку стало можливим за сприяння благодійного фонду «ВІЗА» краю Височіна Чеської республіки.

Після виступу діток, місцевий священик відслужив у приміщенні ДНЗ молебень, освятивши всі приміщення.

Сільський голова Великого Раківця на правах хазяїна подякував гостям за те, що знайшли можливість взяти участь у відкритті закладу і, користуючись нагодою, наголосив, що мешканці села будь-коли будуть раді вітати їх у своєму селі.

Ваш отзыв

Ваш коментар