Версія для друку Версія для друку

ЩОРІЧНИЙ ОБЛІК

Щорічно з 1 по 15 січня в сільських радах  проводиться облік худоби шляхом суцільних обходів домогосподарств населення. Цю роботу виконують органи місцевого самоврядування заносячи дані про наявність худоби за окремими віковими групами до типової форми первинного обліку «Переписний лист домашніх господарств з обліку худоби та наявності техніки на 1 січня ».

Дані про наявне поголів’я худоби, кролів та хутрових звірів записуються на підставі перерахунку худоби в натурі в присутності особи, що відповідає за об’єкт погосподарського обліку або іншої повнолітньої особи, яка має безпосереднє відношення до об’єкта і спроможна надати необхідну достовірну інформацію. Поголів’я птиці та кількість бджолосімей встановлюється шляхом опитування.

Такі переписні листи є підставою для заповнення форми №6-сільрада

«Окремі показники розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства на 1 січня 2015 року», затвердженої Наказом Державної служби статистики України  14.06.2013р. №181, яку органи місцевого самоврядування щорічно подають до органів статистики.

Погосподарський облік ведеться сільськими, селищними міськими радами по розташованих на їхній території сільських населених пунктах для інформаційного забезпечення органів місцевого самоврядування всіх рівнів і органів виконавчої влади про соціально-демографічні характеристики населення в сільській місцевості, його потенціал у сфері сільського господарства. Він ведеться з урахуванням норм чинного законодавства з питань захисту персональних даних, не передбачає реєстраційних дій і не несе будь-яких правових наслідків для об’єктів, відносно яких він здійснюється. Вся інформація використовується знеособлено і виключно для статистичних цілей.

Звичайно населення насторожено ставиться до будь-яких переписів тому звертаюсь до всіх мешканців району надати обліковцям сільських рад правдиву і повну інформацію щодо наявності худоби. Від достовірності проведеного обліку худоби залежить розрахунок наявного поголів’я та обсягів вирощування худоби та птиці в цілому по району впродовж всього 2015 року.

Будемо щиро вдячні всім особистим господарствам населення району за співпрацю та розуміння важливості цієї спільної роботи.

Віра Сироваткіна

начальник відділу статистикив Іршавському районі.

Ваш отзыв

Ваш коментар