Версія для друку Версія для друку

МІДЯНИЦЬКИЙ «ЛІСАПЕТ»

І знову я був приємно вражений, завітавши в село Мідяниця до сільського клубу минулої неділі на святковий концерт. Вірте не вірте, але мені самому уже в кінці майже двогодинного концерту, хотілося звернутися до себе питанням із телевізійної реклами: «А свято де?» і тут же відповісти: «Та ось воно, свято, – у селі Мідяниця». І яке свято – неймовірне, несподіване по своїй концепції, фабулі, по ритміці, по настрою, і навіть феєричності, по самому факту неочікуваності від самих учасниць та учасників такого красивого дійства, яке відбувалося на місцевій сцені. Свято душі і хорошого настрою, яке подарували учасники концерту місцевим жителям. Свято доброти і радості. І якщо людина ставить перед собою благородну мету – подарувати людям цю радість, то вони віддячать таким самим. Їй Богу, я був зачарований чудовим темпоритмом, злагодженістю виконання учасницями номерів ансамблевих, сольних, гумористичних сценок та монологів, а вже вихід незрівнянних красунь «Мідяницького лісапеду» зірвав шквал аплодисментів глядачами вщерть заповненого глядацького залу сільського клубу. Це треба було бачити!

Не сумніваюся, що хороше враження і поголос по селу від глядачів, які мали можливість насолоджуватися чудовим концертом, приведе у легкий розпач тих, хто якимось чином не прийшов до сільського клубу того недільного дня.

Із щирими словами поваги, любові і добра зверталися до односельців ведучі концертної програми  Наталія Дорчинець та Марія Садварій. Вокальне тріо у складі Світлани Плескач, Ренати Мошколи та Аліни Панфілової радували глядачів своїми співочими голосами і, як завжди, бурхливими оплесками зустрічали їх та солістку Мар’яну Мікловш.

Та ні, не родзинкою, ні-ні, а перлинкою, всієї концертної програми, були виступи симпатичних учасниць «Мідяницького лісапеду». З яким натхненням, з підкуповуючою безпосередністю, із стриманими, притаманними тільки жінкам, посмішками, з якими невимушеними, «сурйозними», я б навіть сказав, поглядами до глядачів, дівчата співали і тут же собі підтанцьовували, мовляв, подивіться – як ми можемо, а вони таки гарно співали і танцювали, а в залі – нестихаючий гомін оплесків-овацій. Тут тобі і «Сама файна», і «Лісапед, мій лісапед», і «Реклама», і, звичайно, кульмінаційна пісня «Секс бомб» у майстерному виконанні С.Плескач, А.Яцканич, Я.Мошколи,Т.Панфілової, М.Мікловш і М.Ваш, а солістками виступили енергійні і запальні Ганна Матьола та  Емма Варга. Скажу, як гуморист: монологи у вионанні Світлани Плескач та Марії Ваш були просто чудовими, як і гумористичні сценки, які виконували С. Плескач, Т. Панфілова, А. Яцканич, М.Мікловш та І.Казієв. Ось так.

Ну, як, шановні читачі, хотілося б Вам побачити наш рідний з Іршавщини «Мідяницький лісапед»? Сподіваюсь, що побачите. І повірте мені, коли б на сцені були «Лісапедний батальйон» і наші дівчата одночасно, то не гарантія, що нашим дівчатам аплодували б не слабше. МОЛОДЦІ!

Добре вправлявся з озвученням заходу Іван Казієв.

А Мирослава Іванівна Шанта, завідувачка клубом, в черговий раз підтвердила своє вміння згуртувати навколо себе справжніх любителів народної творчості. Так тримати.

Юрій Мельник,

методист районного будинку культури.

Ваш отзыв

Ваш коментар