Версія для друку Версія для друку

Конкретна допомога напередодні новорічних свят

Минулого вівторка, напередодні новорічних свят, прийом громадян в м. Іршава вели депутати обласної ради Оксана Балога і Максим Хохлов.

Для Оксани Анатоліївни і Максима Михайловича проблеми жителів району не чужі. Вони багато вже зробили по благоустрою населених пунктів, енергозбереження в медичних, освітніх і культосвітніх закладах, допомагають малозабезпеченим і тим, хто цього наразі потребує.

Щодо заміни дверей і вікон у Луківському ДНЗ і Негрівській загальноосвітній школі мову вели завідуюча дитсадком Олена Фанта і директор школи Мирослава Урста, член церковної ради греко-католицької церкви с. Негрово говорив про надання допомоги у придбанні будівельних матеріалів для добудови приміщення та спорудження сходів.

Із особистими питаннями до депутатів облради зверталися жителі Загаття, Чорного Потоку, Негрова, Арданова, Лисичова, Довгого, Приборжавського, Кушниці, Кам’янського, Дубрівки, Іршави та інших населених пунктів. Усього було на прийомі до 40 чоловік. Майже усі питання, з якими звернулися жителі району вирішено позитивно. Інші, які на разі не можна вирішити, взято на контроль.

Приємно те, що прийом громадян Оксана Балога і Максим Хохлов проводили напередодні Нового року. Ті хто прийшов до них по допомогу залишилися задоволеними. Це додало їм передсвяткового настрою і позитивного заряду.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар