Версія для друку Версія для друку

ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВА В КЛИМОВИЦЬКІЙ ЗОШ

Цікаво і захоплююче пройшов  тиждень естетично-художнього циклу в Климовицькій ЗОШ І-ІІ ступенів, який організували і провели вчителі образотворчого та музичного мистецтва Марія Іванівна Шелельо та  Оксана Василівна Лендел.

Розпочався тиждень  музичним шоу «Караоке в коридорі», де учні вибирали кращий голос школи. Переможцем став учень 9 класу Артемьев Владислав.

Глибокий слід залишила у серцях учнів розповідь про героїчну боротьбу солдатів Української армії, які захищають кордони нашої держави. Після цього всі бажаючі готували малюнки, які  будуть відправлені в зону АТО. Юні художники вкладали часточку  серця і душі  у свої творіння, щоб вони принесли захисникам хоч трохи тепла і любові. Разом з тим всі учні нашої школи долучилися до благодійної акції і зібрали багато речей, які теж разом з малюнками через волонтерів будуть передані  нашим захисникам.

У середу учні побували на святі Тиші, яке провела Лендел О.В. Всі зрозуміли, що надмірний звук шкодить здоров’ю і заважає у спілкуванні.

У четвер Шелельо М.І підготувала слайд-шоу «Народні умільці Іршавщини».   Учні  мали змогу збагатити свої знання про народних умільців нашого району. Дев’ятикласники розповіли про членів районного об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави», водночас зі слайдів всі мали можливість ознайомитись з їхніми творами. Не залишив байдужим нікого майстер-клас з гончарства від Олександра Дворака. Всі побачили, як із глини під умілими руками майстра творилося чудо. В цей же день було проведено вікторину з образотворчого мистецтва, цікаві конкурси:

Незабутнім для всіх присутніх було закриття тижня та підбиття підсумків, в ході якого  було нагороджено найбільш активних учасників та переможців  конкурсів.

Надія Котубей,

Климовицька ЗОШ І-ІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар