Версія для друку Версія для друку

СТАРТУВАВ ПРОЕКТ «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ» – ІІІ

В Іршавському районі стартувала третя фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» (МРГ). Про це йшлося на районному вступному семінарі Проекту, що відбувся 8 грудня, за участі представників райдержадміністрації, районної ради, голів  сільських, селищних та міської рад і лідерів організацій громад.

На семінарі було представлено умови співпраці з проектом, план дій щодо впровадження третьої фази проекту в районі. Учасниками проекту можуть стати села, селища та малі міста з населенням до 10 тис. осіб.

Сільська/міська рада та громада будуть відібрані на основі показників соціально-економічного розвитку (особливо у сфері пріоритетів МРГ-II) та за результатами діяльності під час впровадження МРГ-I, МРГ-ІІ ( тільки для старих партнерів). У цих селах/селищах/містах громади матимуть нагоду визначити ініціативи націлені на покращення умов життя їх мешканців.

Мікро-проекти громад будуть співфінансуватись Проектом МРГ не більше ніж на 75% ($10000), місцевим бюджетом не менше 20%  та громадою не менше 5%. На мікропроекти з енергоефективності проект може надати грант в розмірі   $15000.

Пріоритетними сферами для підтримки громадських ініціатив є: охорона здоров’я (підтримка мережі фельдшерсько-акушерських пунктів тощо); стандарти енергоефективності та альтернативні енергетичні технології (енергозберігаючі заходи, збільшення використання відновних джерел енергії  тощо); комунальне водопостачання; охорона довкілля (утилізація відходів, знешкодження запасів пестицидів тощо).

Ваш отзыв

Ваш коментар