Версія для друку Версія для друку

ПОЖЕЖО-ТЕХНІЧНА БЕЗПЕКА – НА КОЛЕГІЇ РДА

Під час колегії було обговорено питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки в районі. Так з початку 2014 року на об’єктах народного господарства та населених пунктах Іршавського району виникло 95 пожеж, проти 74 за аналогічний період  2013 року. Ріст пожеж відбувся в м.Іршава  с.Ільниця, с.Брід, с.Загаття та с.Дубрівка. Порівняне зменшення пожеж спостерігається в с.Білки, с.Вільхівка, с.Сільце та с.Кам’янське.

Щороку Іршавським РВ УДСНС інформуються сільські та міська ради про необхідність врахування коштів на наступний рік для виконання протипожежних заходів на підпорядкованих їм об’єктах (дитячих садках, будинках культури), дане питання щороку розглядається на засіданні районної комісії ТЕБ та НС. Проте в даному напрямку за останні роки працюють лише Ільницька, Сілецька, Зарічанська та Малораковецька сільські ради.

Також в цьому році було інформовано органи місцевого самоврядування про необхідність надання схем розташування місць для можливого забору води пожежним автомобілем в сільській місцевості. Дане питання було розглянуто на засіданні комісії ТЕБ та НС. На сьогоднішній день відповіді про розташування таких місць надали тільки Ільницька, Броньківська, Імстичівська та Брідська сільські ради.

Шановні громадяни! В цьому році уряд наголосив про необхідність обмеження використання феєрверків та салютів оскільки майже в кожному населеному пункті зараз перебувають переселенці із зони АТО, а вибухи феєрверків можуть лякати дітей даних громадян та викликати погані спогади про свою домівку.

Іван Мошкола,

начальник  Іршавського районного відділу Державної служби України  з надзвичайних ситуацій

Ваш отзыв

Ваш коментар