Версія для друку Версія для друку

НАДЗВИЧАЙНА СПОРТИВНА НОВИНА!

Вперше за час культивування штанги в Іршавському районі двадцятирічний майстер спорту, чотириразовий чемпіон України Віталій Глушко у складі збірної нашої держави взяв участь у Європейській першості на острові Кіпр у Греції. У ривку він підняв 114 кг., а у поштовху – 132 кг. Це дало йому змогу увійти у топ-десятку найсильніших атлетів Європи серед юнаків до 20 років.

А втім, все по порядку. Після лютневої перемоги на кубкові України у Вінниці Віталію запропонували увійти в склад збірної України. Після того, як атлет добре зарекомендував себе на зборах, тренерською радою вирішено було випробувати атлета у бойових умовах – відправити на чемпіонат Європи серед юніорів і молоді. Виступ виявився вдалим – атлет зайняв 10 місце. Лідерами стали спортсмени південних країн: турки, азербайджанці, вірмени, болгари, греки…

Планові завдання Віталій виконав успішно, крім підходу на 136 кг., який дозволив би піднятися на кілька сходинок вище. Але завдання атлету ставлять тренери, які задоволені виступом Віталія на першому в його житті чемпіонаті Європи.

Федерація важкої атлетики району, колектив ДЮСШ «Колос», де тренується важкоатлет, спортивна громадськість щиро вітають Віталія з першим європейським виступом і бажають, щоб мрія виступити на Олімпійських іграх збулася.

Андрій Данканич,

зав. сектором молоді і спорту РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар