Версія для друку Версія для друку

ДБАЮЧИ ПРО ПАМ’ЯТЬ ПРЕДКІВ

Церковними конфесіями міста прийнято звернення і прохання до керівників державних установ, приватних фірм, організацій, церковних громад та жителів Іршави про збір річних внесків на благоустрій кладовищ  по вул.. Білецька та Українська у 2015 році в розмірі (30 гривень) на рік з кожного дворогосподарства, квартири.

Іршавчани добре знають, у якому неприглядному стані ще недавно знаходились кладовища. Тому активно включалися в роботу по розширенню та благоустрою кладовищ. При активному сприянні райдержадміністрації та міськради проведено великий обсяг робіт, а саме:

Розширення меж старих кладовищ, зроблено під’їзні дороги, вирубані старі дерева, ліквідовані стихійні смітники, проведено освітлення, висаджено сосни, туї, липи, виготовлено і змонтовано центральні арки при вході на кладовища, побудована каплиця, нові хрести, де проводяться щорічно 1 листопада панахиди – не можливо й перерахувати все, що зроблено, щоб кладовища мали цивілізований вигляд.

Кошти, які будуть зібрані, використовуватимуться на проведення в осінньо-зимовий період вирубки старих дерев, які залишились на старому кладовищі, прочистки чагарників біля заборів, викорчування пнів, коріння, завозу ґрунту для планування території, що буде використовуватися під захоронення, а також прокладання дороги; прокладка і будівництво водогону на Білецькому кладовищі. Частина коштів буде спрямована на закупівлю бензину, масла, хімпрепаратів під час скошування бур’янів у літній період, а також оплати робочим.

Протягом жовтня-листопада прочищено і вирубано більше 800 метрів чагарників. Екскаватором проведено викорчовування коріння. За виконані роботи оплату провела сім’я Ханас Марти Михайлівни. Закуплено статуї ангелів, які установлено на новому дитячому кладовищі підприємцями Петром Шалеником, Олександром Дешком.

Закуплено солярку на екскаватор підприємцем Сергієм Чепою.

За домовленостями церковних двадцяток, щорічно проводяться закупки інвентарю, спецодягу копальникам могил. Ця сума становить до 5 тисяч гривень.

З 1 січня в усіх церквах буде проводитись збір річних внесків. Мис подіваємось, що не залишиться жодної хати, яка б не взяла участь у цих загальних заходах з благоустрою наших кладовищ.

Один раз у квартал буде представлено звіт про використані кошти під час недільних літургій в усіх церквах міста.

За дорученням церковних громад депутати:

В.С. Українець,

О.І. Станко,

І.С. Завидняк,

Ю.Ю. Прокоп.   

Ваш отзыв

Ваш коментар