Версія для друку Версія для друку

ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ІРШАВЩИНИ ЗАХИСНИКАМ НА СХОДІ УКРАЇНИ

За ініціативи начальника відділу охорони здоров’я РДА Сергія Караслая,  за погодження начальника управління охорони здоров’я ОДА Василя Скрипа та за дорученням т.в.о. голови райдержадміністрації Віктора Симканинця, було підготовлено та передано представникам військової частини, що дислокується в м. Мукачево, автомобіль (медична лабораторія) ЗІЛ– 5301, який буде направлено в зону проведення АТО. Цей автомобіль знаходився в Іршавській райлікарні, обладнання в ньому відсутнє, але сам він у відмінному технічному стані, кузов закритого типу, в середині є кондиціонер, умивальники та інше. Його можна використовувати як пересувний медичний пункт для прийому та надання медичної допомоги військовим, безпосередньо у зоні бойових дій.

Крім цього, волонтерами Іршавщини та м. Ужгород за кошти спонсорів, меценатів, мешканців Іршавського й Ужгородського районів було закуплено теплі речі, матраци, продукти харчування та інше, тобто те, що, зі слів самих військовослужбовців, найнеобхідніше на сьогодні. 5 грудня цей вантаж було відправлено безпосередньо за місцем призначення.

Висловлюємо щиру вдячність волонтерам Ярославу Мешку, Михайлу Маринцівському, Віктору Талайло, Івану Іванціву, які не шкодуючи ані часу, ані витрат, інколи, ризикуючи власним життям, знаходять можливість допомогати військовим, які захищають нашу Батьківщину. А також, велике спасибі всім тим, хто долучався та долучається до цієї благородної справи.

Ваш отзыв

Ваш коментар