Версія для друку Версія для друку

ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ ЗОНИ АТО В КУШНИЦЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТ.

20 листопада в актовій залі школи відбулася зустріч із представником правоохоронних органів Іваном Івановичем Ковалем, який упродовж п’яти тижнів перебував у зоні АТО. Він розповідав про події, які спостерігав під час його перебування в зоні бойових дій. Загалом учні та вчителі школи дізналися від нього багато цікавої інформації.

–         Скажіть, будь ласка, який дух панує в зоні АТО – запитували учні.

–         Наш моральний стан піднесений. Не дивлячись на те, що ворог в особі сепаратистів має досить хороше військове оснащення, ми ніколи не здамося, ми будемо захищати нашу державу до самого кінця.

–         Чи вистачає Вам зброї теплого одягу, харчів?

–         Харчі та одяг ми мали, але щодо зброї, то це проблема. Нам не вистачало теплові зорів, а зброя яка є, застаріла.

–         І все ж таки, в чому проблема наших військ?

–         Питання доречне. Дійсно, проблеми є і основна з них – слабка розвідка. От на сусідньому блокпосту сталася така ситуація. Наші хлопці побачили двох людей, які знаходилися на підпитку, і вирішили втрутитись військові і розігнати їх. Та насправді – це була засідка ворога. Внаслідок чого п’ятеро наших військових загинуло, а один зазнав важких поранень. А якби розвідка раніше попередила про небезпеку, то цього б не сталося.

Якщо до цього моменту в залі хтось і метушився чи розмовляв, то тепер запанувала тиша. Всі зрозуміли, що це не просто гра, а реальна війна, на якій гинуть люди. І вже багато сімей більше ніколи не побачать своїх батьків, синів, чоловіків.

         І останнє питання. Ми переможемо?                          

–         Так. Звичайно! Жоден з нас ніколи не зрадить свою рідну «неньку». І ніякий агресор не здолає український дух. Слава Україні!

–         Героям слава!

Директор школи Ганна Дмитрівна Белей висловила подяку учаснику бойових дій в зоні АТО.

Статтю підготували учні 11 класу Кушницької ЗОШ І-ІІІ ст

Ваш отзыв

Ваш коментар