Версія для друку Версія для друку

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ КЕРІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Днями в приміщенні Іршавського районного будинку творчості школярів відбувся один із етапів 4-денного всеукраїнського семінару-практикуму керівників територіальних відділень Малої академії наук України на тему:  «Мала академія наук України в контексті сучасних освітніх реформ: синтез досвіду та інновацій».

В Іршаві учасники семінару ознайомились із системою роботи з обдарованими дітьми у навчальних закладах сільського типу, а також із діяльністю Іршавського районного будинку творчості школярів та Іршавської районної станції юних техніків щодо організації навчально-виховної роботи з учнями МАН.

З вітальним словом до гостей звернулися т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич.  Директор Іршавського районного будинку дитячої творчості Йолана Мельник розповіла про зміст та форми роботи з учнями МАН в своєму закладі. Директор Іршавської районної станції юних техніків Василь Бойко поділився з присутніми досвідом створення освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності Іршавської районної філії Закарпатського територіального відділення Малої академії наук.

 В другій половині дня для учасників семінару було організовано екскурсію до історико-краєзнавчого музею Іршавського районного будинку дитячої творчості.

Ваш отзыв

Ваш коментар