Версія для друку Версія для друку

РОБОЧА ПОЇЗДКА КЕРІВНИКІВ РАЙОНУ

На цьому тижні голова райдержадміністрації Віктор Симканинець, голова райради Іван Савко та заступник голови райради Петро Добромільський із робочою поїздкою відвідали три сільські ради. Насамперед посадових осіб цікавили питання виконання бюджетів сільськими радами, використання коштів, підготовка питань фінансового стану сільрад до колегії райдержадміністрації та можливості встановлення в бюджетних установах додаткових твердопаливних котлів з метою економії коштів та мінімалізації використання для опалення приміщень надто дорогого тепер газу.

Першою сільською радою, де керівники району зупинилися для докладного аналізу стану справ, виявилася Вільхівська. Сільський голова Василь Чийпеш розповів про проблеми, які існують на території сіл, що входять до складу сільради. Серед важливих – необхідність добудови чи викупу приміщення під ДНЗ у Нижньому Болотному. Василь Іванович звернувся до керівників із проханням виділити для цього додаткові кошти із районного бюджету. Але нова команда керівників виявилася, неочікувано для сільського голови, надто добре професійно підготовленою. При аналізі фінансових можливостей самої сільської ради було виявлено, що тут є вже виділені та належним чином оформлені ділянки землі на продаж. Поступлення від цього можуть перекрити всі потреби сільської ради не тільки в добудові дитсадка, але і в ремонтах даху адмінбудівлі та для інших потреб громади. Також сільському голові було вказано на нераціональне використання кочегарок дитсадка та самої сільської ради. При виваженому підході та державницькій позиції ці дві будівлі можна було б опалювати одним котлом із однієї кочегарки, адже вони, ці будівлі, знаходяться поруч. А от Вільхівській загальноосвітній школі допомога з району справді потрібна і її пообіцяли надати.

Малораковецька та Великораковецька сільські ради були наступними на маршруті руху керівників району. У Малому Раківці було оглянуто та проведено аналіз та оцінку роботи всіх шкіл, амбулаторії, туристично-рекреаційних закладів. Віктор Симканинець та Іван Савко не тільки поставили перед керівниками установ конкретні завдання, але і взяли на себе певні зобов’язання. Загалом робочою атмосферою на території села залишилися задоволеними, у чому велика заслуга сільського голови Лях Емілії Юріївни.

У Великому Раківці основну увагу було звернуто на дитячий навчальний заклад №3, у якому завершується капітальний ремонт. Сільський голова Худа Андрій Васильович добре дбає про дітей – майбутнє нашої держави. Проведені у дитсадку роботи виконані якісно та естетично. Сільська рада має на рахунку ще невикористані кошти, які ще можна використати для розвитку мальовничого і відомого села.

Оперативне і своєчасне втручання у справу та конкретна допомога з району радують колективи бюджетних установ. Як було відзначено директором Малораковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гудь Оксаною Юріївною, де буквально за кілька днів проведено заміну старого котла на новий, так швидко і якісно район на потреби сіл не реагував ніколи. Від себе хочу додати, що за багато років роботи в Іршаві чи не вперше спостерігаю, що два голови першого рівня їздять по району на одній машині і приймають спільні рішення. Це перший позитив у нашому постреволюційному суспільстві.

Василь Кузан

Ваш отзыв

Ваш коментар