Версія для друку Версія для друку

“ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ» ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

Днями т.в.о. голови райдержадміністрації В.А.Симканинець   відкрив та  привітав  учасників засідання  круглого столу “Реалізація державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області”.

— Наскільки дане питання є актуальним для нас, може засвідчити вже хоча б той факт, що в районі офіційно зафіксовано шість таких випадків,– зазначив Віктор Андрійович.

 Робочу частину форуму продовжив перший заступник голови РДА М.М.Полончак.

Заступник директора Департаменту сімейної політики та протидії  торгівлі людьми О.О.Фаримець     у своєму виступі обгрунтувала необхідність та актуальність  проведення моніторингу  діяльності органів влади  у цій сфері.

О.А.Стрельцова – спеціаліст з питань політики  та програм протидії торгівлі людьми представництва Міжнародної організації з міграції в Україні – окреслила хід впровадження національного механізму взаємодії суб”єктів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських об”єднань у сфері протидії торгівлі людьми в краї.

Динамічним і цікавим виявився діалог керівників  та профільних спеціалістів структурних підрозділів РДА   на конкретних місцевих прикладах із представниками столичних владних  структур.

 Михайло ІСАК

Ваш отзыв

Ваш коментар