Версія для друку Версія для друку

ПОВІРИВШИ У СЕБЕ, МОЖНА ДОСЯГТИ ВЕРШИН

У четвер у районному будинку культури відбувся районний фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе». Присутні дивувалися силі волі учасників фестивалю, їх мужності, витримці та великому бажанню реалізувати себе.

Фойє РБК організатори оформили картинами, художніми виробами та вишивкою Івана Чепи з Ільниці, Максима Бондарева з Білок, Ольги Тернинко з Вільхівки, Ганни Половка з Великого Раківця, Ілляни Войнорович та Ольги Буковецької з Іршави а також вихованців дитячих шкіл мистецтв району Назара Цогли (переможця обласного фестивалю) з Великого Раківця, Лариси Світлинець та Максима Дурди з Приборжавського, Василя Світлика з Ільниці, Івана Паука з Чорного Потоку. Деякі з учнів прийшли на фестиваль із своїми викладачами, які в процесі навчання віддають дітям часточку своєї душі, спонукають до розвитку таланту та професійного росту.

Ведучі свята Любов Філеш та Юрій Мельник оголосили початок концертної програми, під час проведення якої у багатьох із присутніх на очах виступили сльози. Зворушливо і душевно співала юна артистка Вероніка Скоблей, майстерно виконувала композиції на сопілці та читала поезію Оксана Зейкан із Імстичева, високопрофесійно зіграв на баяні викладач Кушницької ДШМ Ярослав Гецко, а Петро Сак із Сільця повеселив присутніх гуморесками Павла Глазового.

Офіційно привітали учасників фестивалю заступник голови РДА Михайло Полончак, заступник голови райради Петро Добромільський, начальник відділу культури і туризму РДА Ганна Матіко, отець Василій Ігнат, а пісенне вітання прозвучало від батька та сина Філешів, яких обох звуть Василями.

Кожен учасник фестивалю отримав подарунки від спонсора – депутата райради Сергія Лупака. А солодкий стіл додав гарного настрою.

Василь Кузан

Ваш отзыв

Ваш коментар