Версія для друку Версія для друку

ІРШАВЧАНИН ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З БОКСУ

З 28 по 30 листопада 2014 року в м. Мукачево СК «Рукавичка» відбувся чемпіонат  Закарпатської області з боксу серед юнаків 2001-2002 року народження. Змагалися кращі боксери Закарпаття, переможці, з яких у майбутньому захищатимуть честь області на рингах України. Також в черговий раз брали участь й іршавчани.

Звання чемпіона області у ваговій категорії до 52 кг здобув вихованець тренера Івана Ковача, неодноразовий переможець різних змагань та призер чемпіонату України Максим Кузьма.

 В секції, в якій він займається три роки, тренуються діти та юнаки різного віку. Юні боксери вже не перший рік беруть участь в обласних та всеукраїнських змаганнях різного рівня, і майже всі здобували перші місця у своїх категоріях. Так і в недавньому турнірі пам’яті Тунаєва у м. Хуст на початку листопада наші боксери із дев’яти  учасників здобули шість перших місць і три другі.

А зараз двоє готуються до чемпіонату України серед юніорів 1999-2000 року народження, який вже не вперше пройде у м. Львів. Від імені Івана Ковача хочеться подякувати всім тим, хто допомагає, чим робить великий вклад у розвиток цього виду спорту, у майбутнє наших дітей та здоровий спосіб життя нашого краю. Великий посильний вклад, не зважаючи на хворобу та пенсійний вік, зробив Червінський Сергій Анатолійович, передаючи свій багаторічний  досвід юним боксерам, у минулому КМС з боксу, провів 112 боїв різного рівня.

Ваш отзыв

Ваш коментар