Версія для друку Версія для друку

ЦУКОР УРАЖАЄ ЗУБИ, А КСИЛІТ-ЗАХИЩАЄ

Хімічна назва ксиліту-п’ятивуглецевий цукровий спирт.Використовується як замінник цукру, природний підсолоджувач. Це біла кристалічна речовина, розчинна у воді.У порівнянні з цукрозою має 2/3 енергетичної її цінності.

  З недавніх пір вчені вивчали ксиліт і дійшли такого висновку, що при регулярному вживанні ксиліту, зуби на 82% уражаються менше карієсом. Він сприяє очищенню від зубного нальоту на 50% краще. Попереджує утворенню карієсу і запобігає процесу демінералізації емалі зуба і є невід’ємним при лікуванні невеликих каріозних порожнин.Звичайно, порожнини не зникають, але ксиліт сприяє перехід з гострої фази у хронічну.Пародонтологічно хворим людям також потрібно вживати ксиліт з метою зниження чутливості зубів і запобіганню утворення зубного каменю.

Найбільш популярними є жувальні гумки, конфети і ополіскувачі із ксилітом.Проте необхідно звернути увагу на те, щоб вони складалися не менше, ніж на 70% із ксиліту і  не повинні містити інших підсолоджувачів. Щоденне його використання просте, смачне і залишає приємне відчуття у ротовій порожнині. Звісно, чищення зубів не можна ігнорувати, бо ксиліт краще діє, якщо перед вживанням був видалений зубний наліт.

Як він діє?

Їжа, багата на вуглеводи(мучні вироби), живить карієсогенні бактерії, вони множаться, утворюється кислота і уражається емаль. А використання ополіскувачів або вживання жувальних гумок із ксилітом приводить бактерії до «голодної смерті», так як бактерії не можуть засвоїти ксиліт.Навіть гриби роду Candida не мають ніяких шансів.

Перевагами ксиліту є: дієва профілактика карієсу, усуває неприємний запах з роту, може використовуватися вагітними, хворими на цукровий діабет, містить на 40% менше калорій, ніж цукроза, зменшує ризик передачі бактерій від батьків до дитини, попереджує отит у дітей. Запитуйте у своїх стоматологів.

Здорових Вам посмішок!

Олеся Палош,

лікар-стоматолог

Ваш отзыв

Ваш коментар