Версія для друку Версія для друку

САМОДІЯЛЬНІ АРТИСТИ ІРШАВЩИНИ ВИСТУПИЛИ ПЕРЕД УЧАСНИКАМИ АТО

Минулого вівторка учасники художньої самодіяльності Іршавського районного будинку культури вже втретє цьогоріч побували в Мукачівському госпіталі і виступили перед бійцями АТО, які тут проходять лікування і реабілітацію, з концертною програмою.

Перед початком концерту воїнів привітали голова Іршавської райдержадміністрації Віктор Симканинець, начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Глеба, начальник відділу культури райдержадміністрації Ганна Матіко та депутат районної ради Петро Король.

Із сльозами на очах слухали учасники АТО виступи лауреата міжнародних і всеукраїнських фестивалів Василя Філеша, дуету у складі Миколи Боїшка та Ігоря Старости, Любові Спісенко. Ольга Кузьма і Тетяна Химинець подарували присутнім індійський танець. Гуморист Юрій Мельник додав присутнім хвилини радості і душевного задоволення.

На «біс» сприйняли виступ заслуженого працівника естрадного мистецтва України Андрія Беми, який виконав пісні «Чарівниця», «Не питай мене», «Наречена». До речі, Андрій Бема — наш земляк із села Дубрівки. Після свого виступу він сказав: «Я мав їхати з артистами зі Львова, де я зараз проживаю, на Схід України в місто Слав’янськ. Одна група вже сформована, але я не поїхав з нею. Тільки завдячуючи моєму земляку Петру Королю, я тут, з вами. Саме він запросив мене виступити перед вами. Маю надію, що мої українські пісні хоч трохи додали вам настрою, залікували душевні і тілесні рани, а також вселили у ваші серця надію на краще майбутнє нашої неньки України.

Після концерту т.в.о. голови РДА В.Симканинець разом із командиром медичного госпіталю, підполковником Бекером Яремою підписали угоду про співпрацю між Мукачівським військовим госпіталем та Іршавським районом в особі райдержадміністрації та районної ради. Один із пунктів угоди є те, що військова частина прийме на безкоштовне лікування двох жителів нашого району, які опинилися за межею бідності.

Василь Шкіря

Ваш отзыв

Ваш коментар