Версія для друку Версія для друку

УНІВЕРСИТЕТ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

Днями для працівників райдержадміністрації проведено «університет правових знань». Провів засідання керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк. Метою даного зібрання був розгляд та роз’яснення актуальних питань щодо змін у законодавстві України.
Так, роз’яснення основних положень Закону України «Про очищення влади» надавали присутнім головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА Іван Комар та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Ольга Кудрей.
Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Жидик інформував про зміни що відбулися у законодавстві з питань протидії і запобігання корупції.
Не менш важливою та необхідною інформацією для держслужбовців були зміни у законодавстві про державну службу, з якими ознайомив їх начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Федір Халак. Ще одним актуальним питанням порядку денного стало висвітлення повноважень новоствореного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Інформувала начальник цього структурного підрозділу РДА Наталія Кузьма. Вона розповіла про основні напрямки роботи даного структурного підрозділу райдержадміністрації, відповідно до покладених на нього повноважень та функцій.
Про загальні питання організації роботи апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, а також про основні заходи, які проводитиме райдержадміністрація найближчим часом, розповів керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк.

Ваш отзыв

Ваш коментар